Svatby

Milí snoubenci,

naše restaurace nabízí pro konání Vaší svatby několik možností. Uspořádat ji můžete na naší velké zahradě, která pojme až 120 hostů. Kromě svatební hostiny Vám zde dokážeme připravit i obřad, přičemž oddávajícího je nutné zajistit samostatně.

Z vnitřních prostor lze využít větší horní restauraci, která zaujímá celé podkroví a pojme až 90 hostů. V případě potřeby většího počtu je možné využít i spodní menší restauraci pro cca 40 hostů a pronajmout si tak celou restauraci. Za pronájem od Vás nic nechceme. Restaurace je vytápěna krby, které v chladnějších podzimních a zimních dnech navozují příjemnou atmosféru.

Kompletně Vám zajistíme celou svatební hostinu, připravíme také raut. V letní sezóně je možné v zahradní restauraci využít velký pojízdný gril. V případě zájmu Vám zajistíme živou hudbu nebo DJ. Rádi Vám pomůžeme i se svatební výzdobou.

Naše nabídka je rozmanitá, ale pokud by se i přesto našlo něco, co byste postrádali nebo si přáli uskutečnit jinak, připravíme Vám vše dle Vašeho přání.